Навчальні матеріали для встановлення сонячних панелей на балконі
Практичний порадник та відеоінструкція монтажу балконної СЕС


Пропонуємо Вашій увазі унікальні навчальні матеріали для монтажу балконних сонячних електростанцій, розроблені командою ГО "Синергія" та wechange eG в межах проєкту «Зелена відбудова України: сталі рішення для житла ВПО».

Практичний порадник "Сталі рішення для зеленої відбудови: енергія сонця на власному балконі" розʼяснює можливості та переваги генерації електроенергії балконними сонячними електростанціями, а також описує техніку їх монтажу та встановлення.

Відеоінструкція монтажу гібридної балконної сонячної станції наочно демонструє послідовність підключення усіх елементів балконної СЕС. Відео зняте під час воркшопу, проведеного 28 жовтня 2023 року в Києві співробітниками НЕК Укренерго в рамках зазначеного проекту.

 

 

Основні засади підвищення енергоефективності у власній оселі та процес монтажу сонячної електростанції з точки зору безпеки, підбору обладнання та технології встановлення були обговорені під час онлайн-вебінару "Сталі рішення для зеленої відбудови", що відбувся 20 жовтня 2023 року. Пропонуємо ознайомитись з матеріалами презентації та записом вебінару.

Проєкт був реалізований ГО "Агенція сталого розвитку "СИНЕРГІЯ" у партнерстві з ГО "Громада" та Ukraine-Hilfe Berlin e.V. за фінансової підтримки Фонду Nord-Süd-Brücken e.V. з коштів Агентства з питань співробітництва у сфері розвитку м. Берлін та Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна.