Our events
Recent events of the project
Конференція SustainableEnergyWeek2024 “Net-zero energy solutions a competitive Europe” у Брюсселі
Учасники Літньої школи RE-ENERGIZE UKRAINE взяли участь у низці заходів в рамках #SustainableEnergyWeek2024 "Net-zero energy solutions for a competitive Europe" у Брюсселі.

З 11 по 13 червня 2024 року учасники Літньої школи зі створення спільнот "зеленої" енергетики RE-ENERGIZE UKRAINE приймуть участь у низці заходів в рамках #SustainableEnergyWeek2024 "Net-zero energy solutions for a competitive Europe" у Брюсселі.

На конференції будуть розглянуті ключові теми, що безпосередньо стосуються створення та розвитку спільнот зеленої енергетики:

  • Інноваційне фінансування для енергетичних спільнот: учасники дізнаються про існуючий європейський досвід в розробці механізмів залучення інвестицій і підтримки енергетичних спільнот на місцевому рівні.
  • Місцева влада, глобальний вплив: розглянемо роль муніципалітетів у створенні та підтримці енергетичних спільнот, а також їх впливу на глобальні екологічні цілі.
  • Панельні дискусії з амбасадорами EUSEW дають можливість оцінити перспективи та виклики на шляху до зеленого енергетичного переходу з акцентом на розширення застосування відновлюваних джерел енергії у спільнотах. 
  • Навчальні сесії та інтерактивні дискусії покликані поглибити стратегічні та технологічні знання учасників Літньої школи у сфері створення зелених енергетичних спільнот в Україні в контексті європейської інтеграції. Наша мета — надихнути учасників на активні дії та інновації у власних громадах. 
  • Цей візит стане відмінною можливістю для учасників Літньої школи для залучення до міжнародного діалогу, зміцнення зв'язків і набуття цінних знань та навичок в області сталої енергетики.

#EUSEW