Останні події
Актуальні події проєкту
Наш онлайн курс здобув перемогу в конкурсі Української асоціації освіти дорослих
Освітній онлайн курс “Проєктування фотоелектричних станцій із використанням професійного програмного забезпечення” здобув перемогу у конкурсі від Української асоціації освіти дорослих

Українська асоціація освіти дорослих за підтримки DVV International Ukraine уже 6-й рік поспіль проводить конкурс освітніх проєктів. Його метою є популяризація освіти дорослих в Україні, формування професійної взаємодії провайдерів освіти дорослих, а також обмін досвідом і поширення ефективних практик та ініціатив, спрямованих на формування суспільства, що навчається протягом життя.

Онлайн-курс “Проєктування фотоелектричних станцій із використанням професійного програмного забезпечення”, який було створено в рамках німецького-українського проєкту “Energy Transition 2022”, що реалізується кооперативом wechange eG у співпраці з ГО “Агенція сталого розвитку “СИНЕРГІЯ” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини посів перше місце серед освітніх проєктів у номінації  “Кращий проєкт з професійного навчання та перекваліфікації”.

Презентацію курсу можна переглянути за цим посиланням.

На конкурс було подано понад 100 проєктів у чотирьох номінаціях. Найбільший конкурсний відбір, а це понад 40 проєктів, припав саме на номінацію “Кращий проєкт з професійного навчання та перекваліфікації”.

Конкурсна комісія проводила оцінку заявок за низкою критеріїв:

  1. проєкт є актуальним саме цьогоріч і в нинішніх умовах;

  2. проєкт є актуальним саме для цієї цільової аудиторії та у відповідному регіоні;

  3. проєкт є інноваційним, впроваджує інструменти/ технології/ методологію навчання, які не впроваджувалися раніше або впроваджувалися вкрай обмежено;

  4. проєкт є соціально значущим; він, окрім іншого, вирішує суспільні проблеми;

  5. у проєкті є чітко визначеними і зрозумілими мета та завдання;

  6. заходи (активності, етапи) проєкту відповідають за своїм змістом поставленій меті;

  7. проєкт передбачав взаємодію між урядовими та неурядовими (в т.ч. бізнесовими) інституціями;

  8. проєкт містить потенціал для продовження та масштабування;

  9. проєкт є оригінальним/унікальним і не схожим на інші;

  10. проєкт є масовим з точки зору кількості залучених учасників, організаторів та волонтерів.

За підсумками конкурсного відбору розробники проєктів-переможців були запрошені на онлайн-презентацію власних проєктів широкому загалу та отримали пам'ятні відзнаки і цінні призи.